İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Değişim yapılacak ve/veya iade edilecek ürün veya ürünlerin kullanılmamış olması, kirlenmemiş olması, tadilat (paça boyu, ütü izi dikişi, daraltma vs.) yapılmamış olması gerekmektedir .Kişiye özel üretilmiş olan ürünler.( Özel sipariş verilerek yapılmış tüm ürünler ) ve Alıcı tasarrufu ile ürün üzerine NAKIŞ işlemi yapılmış ürünler iade ve değişim kapsamı DIŞINDADIR.Ayrıca bayan &erkek  badi grubu ürünlerimiz hijyen koşulları ve ürün deneme işlemlerinde oluşan deformasyon nedenleri ile değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.

 

2- Sabo terlik değişim ve iadelerinde, ürün orijinal kutusu içinde geri gönderilmelidir. Sabo terlik üzerinde, denenme ve/veya kısa süreli kullanımdan kaynaklı izler (tabanda kirlenme, deri kısımlarda iz oluşumu vs.) bulunmamalıdır.

 

3- 1. ve 2. maddelerde belirtilen şartları sağlamayan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez.

 

4- Değişimlerde oluşacak teslimat masrafları:

   4a - SATICI kaynaklı hatalarda (yanlış/eksik ürün gönderimi, alt/üst beden uyumsuzluğu, üretim hataları vs.) kargo masrafları SATICI tarafından karşılanacaktır.

   4b - ALICI kaynaklı hatalarda (yanlış model, renk, beden, adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu sebeple, yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri MNG KARGO (MÜŞTERİ KODU :380206830) ile  Peşin Ödemeli gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo DIŞINDA yapılan gönderimlerde oluşacak kargo maliyetleri müşteriye aittir.

 

5- Ürünlerin iade ve değişim süresi, teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

 

6-  "Hesabım" menüsü altında "İade taleplerim" bölümünden iade talebinizi oluşturabilirsiniz. İade talebi oluşturulmadan gönderilen iade işlemlerindeki KARGO MASRAFLARI ALICIYA ait olacaktır. Bu sebeple, yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri MNG  Kargo (MÜŞTERİ KODU :380206830) ile  Peşin Ödemeli gönderebilirsiniz. PEŞİN ÖDEMELİ gönderilmeyen İADE işlemlerinde ; oluşacak KARGO ÜCRETİ , müşteriye yapılacak iade tutarından düşülerek iade işlemi tamamlanacaktır.  İade edilecek ürünler mutlaka ürünün faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

7 - ÜYELİKSİZ yapılan alışverişlerde İADE İŞLEMİ yapılacak ise ; https://www.uniformma.com/kolayiade.aspx#/ linkinden kolay iade talebi oluşturabilirsiniz.

 

8- Satın aldığınız ürünü geri gönderirken paketin içine, istediğiniz değişikliği veya iade nedenini gibi bilgileri içeren bilgi notunuzu eklemeyi unutmayınız.

 

9- Para iadeleri, iade ürünün teslim alınmasını takip eden 10-15 İŞ GÜNÜ İÇİNDE yapılmaktadır. 

 

10- Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe bir zarar varsa tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. Aksi takdirde kargo firmalarının hiçbir sorumluluk kabul etmediğini unutmayınız.

 

11- Kargo gönderimleriniz için adresimiz:  UNİFORMMA TIBBİ TEKSTİL - Ferhuniye Mah. Dr. Yusuf Ziya Paşa Sok. No:4/f SELÇUKLU - KONYA

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR